Kataboliczne anaboliczne

Produkt przeznaczony dla osób dorosłych wykonujących ćwiczenia fizyczne o dużej intensywności. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Suplementy diety powinny być przechowywane w miejscach niedostępnych dla małych dzieci. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

BSN .-Xplode to najnowsza formuła niesamowicie skutecznego produktu przedtreningowego. Kolejna wersja jest jeszcze silniejsza i przysporzy Ci jeszcze silniejszych doznań na treningu . Rozrywająca pompa treningowa to tylko początek – zastanów się co będzie po cyklu! Niesamowicie szybkie przyrosty masy mięśniowej i siły to coś na co możesz liczyć! Oczywiście musisz uczęszczać na treningi i odpowiednio się wysypiać, bez tych elementów nie odczujesz pełnej siły BSN .-Xplode !

W krótkim czasie po spożyciu BSN .-Xplode  odczujesz olbrzymi zastrzyk energii , a po Twoje mieśnie zaczną zwiększać swoje obwody! To nie przelewki – ten suplement po prostu działa! Jeżeli chcesz osiągnąć granice swoich możliwości i następnie je przekroczyć, to znalazłeś idealny produkt. BSN .-Xplode  wpływa także na poprawę regeneracji potreningowej, hamuje procesy kataboliczne i zapewnia prawidłową pracę mięśni – wszystko dzięki niesamowicie dopracowanemu składowi!

BSN .-XPLODE  JEST ESENCJĄ SIŁY W FORMIE SUPLEMENTU, KTÓRY MOŻESZ MIEĆ TYLKO DLA SIEBIE!

Kataboliczne anaboliczne

kataboliczne anaboliczne

Media:

kataboliczne anabolicznekataboliczne anabolicznekataboliczne anabolicznekataboliczne anabolicznekataboliczne anaboliczne